Woil – Gold Drop Series Yağları – Ulusal ve Uluslararası Pazarda!

Woil – Gold Drop Series Yağları – Ulusal ve Uluslararası Pazarda!

Yaklaşık 15 yıldır aracının bakımına ve performansına özen gösteren sürücüler için en kaliteli seçenekleri ortaya çıkarmaya devam eden Özerşah Group firması tarafından yeni iştiraklerin de devam ettiği biliniyordu. Şimdilerde fabrika sayısını 3’e çıkararak Kocaeli Dilovası bölgesinde de bir fabrika açan şirket, gelişimine hız kesmeden devam ediyordu.

Madeni yağ satışı konusunda 3 farklı markadan ulusal ve uluslararası aktivite gösterdiği bilinen Özerşah Group, son atılımı olan Woil markasıyla Türkiye’nin petrol ve madeni yağ konusunda dışa bağımlılığını en aza indirmeyi hedefliyor.

Woil Yağları Küresel Anlamda Büyük Bir Başarıya İmza Attı!

 

1998 yılında tek bir fabrikayla Türkiye’nin petrol ve enerji bakımından dışa bağımlılığını yok edebilmek için faaliyet göstermeye başlayan Özerşah Group firması, şimdilerde 3 farklı marka üzerinden satış değerlerini arttırmaya devam ediyor. Ulusal piyasalarda rakipsiz bir satış rakamına ulaşan Woil markası, uluslararası arenada da kaliteli seçenekleriyle ses getirmeyi başarıyor.

En prestijli yağ ürünlerinin uygun fiyatlarla satışa sunulduğu Woil markası, şimdilerde onlarca ülke pazarında araç sahiplerinin ilk tercihleri arasında yer almayı başardı. Bu noktada ülke ekonomisini de canlı tutan marka, insan ve doğa önceliği bilinciyle de milyonlarca kişiden alkış almayı başarıyor.

Araçlar Woil Yağları ile Adeta Şahlanıyor!

 

Kalitesini yıllar önce kanıtlamayı başararak uluslararası arenada ses getirmeyi başaran Woil yağları, aracına değer veren sürücülerin ilk tercihleri arasında yer alıyordu. Motor aksamını adeta yeniden oluşturan Woil madeni yağları, elektrikli araçlarda başta olmak üzere her sistemin sorunsuz bir şekilde uzun ömürlü olarak çalışabilmesini de mümkün kılıyor.

Farkı araç sistemleri için çeşitli üretim aşamasından geçtiği bilinen Woil yağları, araç sahiplerinin istekleri doğrultusunda en doğru tercihlerle alıcılarına ulaştırılıyor. Ayrıca Özerşah Group güvencesiyle uluslararası standartlar konusunda da her daim tam not almayı başaran marka, her geçen gün yabancı ve yerli yatırımlarla Pazar payını arttırarak gücüne güç katmaya devam ediyor. Siz de aracınız için en uygun ve kaliteli madeni yağ çeşitlerini satın almak istiyorsanız Özerşah Group firmasının resmi adresini ziyaret ederek Woil markasının kataloğuna göz atabilirsiniz.

Web VIMI. – Cretive Web Studio Katkılarıyla…

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts
Read More

Piyasadan haberler

BMSCH… Şirketin Halka Arz İzahnamesinde yer alan İZMİR ili ,Aliağa ilçesi ,Çolaklar Köyü , Aliağa Organize Sanayi Bölgesi (ALOSBİ) 150 ada , 18 ...
Read More

Piyasanın durumu

ENDEKS NASIL PERFORMANS GÖSTERDİ? BIST 30 Endeksi son işlem gününde %0.87 düşüş ile 2,632 seviyesinden günü tamamladı. Gün içi en düşük 2,632 ...
Read More

Viop teknik analizi

Dün VİOP30 gün içerisinde en yüksek 1.614,75 ve en düşük 1.581,75 seviyesini test etti.Dalgalı bir seyir izleyen kontratın günü yüzde 0,78 ...